В цей момент у Верховній раді депутати якраз обговорювали проект про засади внутрішньої та зовнішньої політки України, запропонований президентом Віктором Януковичем. За словами спікера парламенту Володимира Литвина, дана подія є знаковою.
3 червня Верховна рада у першому читанні прийняла запропонований президентом законопроект «Про основи внутрішньої та зовнішньої політики». За нього проголосували 253 народних депутати.
У зовнішньополітичному блоці закону вказано, що насамперед Україна повинна орієнтуватися на європейську інтеграцію, потім – на стратегічне партнерство з Росією. Даний закон також декларує відмову України від курсу на вступ у НАТО, проте не виключає співпраці з Північноатлантичним альянсом.
Блискавка влучила у Верховну раду
1 коментар до “Блискавка влучила у Верховну раду”
Залишити відповідь
Ще оголошення у "Новини"
- Виборча кампанія в Україні стартує 11 вересня
- Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу
- “Наша Україна” передбачила, що уряд викидатиме українців на вулицю
- Розпочато надання дозволів на встановлення індивідуального опалення у Тернополі
- 1 вересня: в Україні розпочався новий навчальний рік
- Очікуючи Януковича, у Чернівцях неправильно написали назву міста
- Податок для підприємців-спрощенців збільшать втричі
- Уряд відмовився вводити податки на розкіш та нерухомість
- Опитування: більшості українців вистачає зарплати лише на їжу та комунальні послуги
- ВО “Свобода” вважає, що церкву у Запоріжжі підірвала ФСБ








Шкода, що не крилата ракета!