Без кисті руки виховала п’ятьох дітей: історії про сильних духом

Без кисті руки виховала п’ятьох дітей: історії про сильних духом

кредит онлайн до 10 000грн та лише 0% в Тернополі

За матеріалами te.20minut.ua

  • Жителька села Новосілка Бучацького району Галина Хом’якевич у 17 років залишилася без кисті руки.  Ще три роки вона працювала у місті, де отримала травму. Потім повернулася додому, вийшла заміж та стала матір’ю-героїнею.
  • “20 хвилин” продовжують серію публікацій про людей, які брали участь у змаганнях людей з виробничими травмами «Сила духу».

Пані Галина живе у селі Монастириського району. Вона виховала п’ятьох дітей.  І у свої 60 має вже семеро онуків.

Варто відвідати

Концерт гурту KAZKA у Тернополі

–  Найголовніше, – це бути сильним духом, не слухати тих, хто каже, що ви не зможете чогось і покладатись тільки на свої сили, – переконана пані Галина.

Жінка добре пам’ятає день, коли отримала травму.

– Я закінчила технікум і поїхала на Сумщину на роботу. В той день підміняла майстра зміни на заводі, – розповідає Галина Хом’якевич. – Руку почало затягувати у агрегат, я хотіла зупинити, але не встигла.

Після того пані Галина ще 3 роки працювала на Сумщині, потім познайомилася з чоловіком та повернулася на Тернопільщину, додому.

Про своїх дітей пані Галина розповідає з особливим трепетом. Жінка каже, що найкращі моменти – то коли всі з‘їжджаються додому.

– Одна дочка працює в райадміністрації, в службі у справах дітей, друга – завідує магазином, найстарше живе вже 15 років в Греції, сини обоє – теж закордоном працюють.

Наймолодший син Галини Хом’якевич служив в зоні АТО у першій хвилі мобілізації. Після повернення з війни одружився, а зараз виховує сина.

– Ця жінка кожного вчить не здаватися і покладатися тільки на власні сили, – каже працівник Бучацького відділення державного фонду соціального страхування Любов Рафалюк. – Виховати п’ятьох дітей із травмою було нелегко, але ця, сильна духом жінка доводить кожному, що головне – не здаватись.

Читайте також:

Силу духу зібрала в кулак та стала опорою для доньки і п’яти онуків

Олег Бачинський втратив ногу під час жнив на полі, але не здався

Залишити відповідь