Чому варто вступати до вишів з ЮНЕКО ГРУП

100 USD

Чому варто вступати до вишів з ЮНЕКО ГРУП

Ціна: 100 USD

Оголошення додано:

позика онлайн від credit plus кредит плюс

Чому варто вступати до польських вишів з ЮНЕКО ГРУП
1. Підбір ВНЗ під абітурієнта. Як правило ми пропонуємо 2-3 ВНЗ, враховуючи здібності абітурієнта та побажання батьків. Ми ніколи не переконуємо, що варто вступити тільки у той ВНЗ, а не інший. Ми завжди відкрито говоримо про усі переваги та недоліки запропонованих вишів. Ми ж допомагаємо вступити до будь якого вишу Польщі , як державного так і приватного, як на безкоштовне навчання так і на платне.

2. Програми БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ. Якщо абітурієнт має гарні оцінки є талановитою та розумною дитиною, володіє польською мовою – то першочергово ми пропонуємо саме безкоштовні програми від польських вишів.

3. Допомога у вступі для власників карти поляка, у тому числі «через консульство» та власників карти сталого побиту – звісно, що на безкоштовне навчання!

4. Ми перші серед усіх українських посередників надрукували Покрокову інструкцію, про те, як самостійно вступити до Польщі (ще у 2014/2015 році)

5. Проведення спеціалізованих курсів з вивчення польської мови та Проведення державного сертифікаційного іспиту з польської мови на базі Луцької школи №1

Телефонуйте: 0668855659; 0934348805 або
усі наші консультації безкоштовні

uneko.com.ua

 

Автор:

Телефон: 0934348805

Веб сайт: http://unekostudy.com

Постійна адреса оголошення: http://brama.te.ua/chomu-varto-vstupaty-do-vyshiv-z-yuneko-hrup/

Друк

Залишити відповідь