Екс-депутат Роман Навроцький продовжує судитись з ТВК. Суд визнав, що його відкликали незаконно

Екс-депутат Роман Навроцький продовжує судитись з ТВК. Суд визнав, що його відкликали незаконно

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

За матеріалами te.20minut.ua

  • Чоловік хоче, щоб суд визнав, що його відкликали незаконно.
  • Останнє судове засідання у справі екс-свободівця Романа Навроцького відбувся 26 червня.

Нагадаємо, в Тернопільському окружному адміністративному суді уже було кілька підготовчих судових засідань. Місяць тому відбувся основний розгляд справи, під час якого заслухали свідків, всі сторони висловили свою думку. Залишився останній етап – судові дебати, прийняття остаточного рішення та винесення ухвали. На останньому судовому засіданні третя сторона – ВО “Свобода” – заявила про відвід судді, бо вважали, що він упереджений. Але суддя залишився той самий.

Хоче довести виборцям

Винести ухвалу мають під час засідання 26 червня. Як каже Роман Навроцький, він надіється, що ухвала буде справедливою і законною.

– Я хочу показати всім, що мене відкликали незаконно, – каже пан Навроцький. – Що протоколи підроблені, підписи однією рукою підписані. Чи вдасться мені повернутись на сесії – не знаю, але я намагатимусь. Я розумію, що це практично нереально, але для своїх виборців хочу цим судовим процесом показати, що це незаконно, “Свобода” скористалась адмінресурсом, документи підробили, народна ініціатива сфальсифікована. Оце для мене важливо. І крок за кроком до наступної каденції.

“Він багато зробив”

Підтримати Романа Навроцького в суд прийшли його виборці. Вони кажуть, що вдячні йому, як депутату, бо він багато чого зробив.

– Він багато вже зробив і ще багато мав зробити, – каже пані Галина. – Я живу на Фабричній, 1, то за його сприяння зробили дитячий майданчик, загородили його. І людина він хороша. Ми абсолютно не згідні з тим, що його позбавили депутатського мандата. Ми з людьми писали заяви в міську раду, збирали підписи, щоб його повернули, але на них навіть ніхто не реагував.

На початку судового засідання представник відповідачів –  Тернопільської виборчої міської комісії та третьої сторони висловлював побажання, щоб суд не брав до уваги свідчення чи не усіх свідків зі сторони позивача.

Захисник Романа Навроцького у свою чергу наводила аргументи, чому суд має брати до уваги ці свідчення.

Позов суд задовільнив в частині скасування постанови ТВК і рішення ВО “Свобода” стосовно відкликання.

– Суд визнач, що мене відкликали незаконно, – каже Роман Навроцький. – Тепер потрібно, що це рішення вступило в силу. Потім напевно оскаржуватиму заведення трьох нових депутатів. Я доказуватиму порушення моїх прав!

Залишити відповідь