Фахівці сервісних професій потрібні на ринку праці Тернопільщини

позика онлайн від more groshey море грошей

Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

У рамках Форуму професійних майстрів, що відбувся Будинку праці м. Тернополя, в конференц-залі обласного центру зайнятості було організовано засідання круглого столу «Проблеми кадрового забезпечення сфери побутового обслуговування клієнтів».

Керівники та фахівці Тернопільського обласного центру зайнятості, директор ПП «Домова служба» Валерій Гусак, начальник відділу професійної та вищої освіти Тернопільської ОДА Наталія Моравська та представники обласного комунального навчально-курсового центру, технічного коледжу, центру професійно-технічної освіти, професійних училищ Тернопільщини обговорили проблеми підготовки кваліфікованих фахівців сфери побутового обслуговування населення, іміджевої підтримки робітничих професій, можливостей навчальних закладів та служби зайнятості в підготовці необхідних кадрів.

Учасники заходу висловили свої пропозиції щодо поліпшення ситуації на ринку праці, проведення профорієнтаційної роботи, організації професійного навчання безробітних за сервісними професіями та видачі ваучерів на навчання.Источник

Залишити відповідь