Мажор у психлікарні всіх страшив Барною

Мажор у психлікарні всіх страшив Барною

позика онлайн від alex credit алекс кредит
 • Інцидент трапився у Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні ввечері 3 квітня.
 • Чоловік вдарив медпрацівника, бо вона начебто не так лікувала його дружину. 
 • Проти порушника відкрили кримінальне провадження.

  Про інцидент у психоневрологічній лікарні редакцію "20 хвилин" повідомила очевидиця.

  – 3 квітня чоловік на Range Rover з мажорними номерними знаками приволік дівчину у приймальне відділення психлікарні, – каже жінка. – Він був агресивним, дуже побив лікарку, бо не так приймала. Всіх обматюкав, пригрозив, що всіх спалить разом з головним лікарем Шкроботом, і всіх завтра Барна звільнить. До дебошира викликали поліцію.

  З власних джерел редакції стало відомо, що чоловік – один з тернопільських підприємців. Він привіз свою дружину у лікарню, бо у неї депресія і їй потрібне лікування. Пацієнтка поскаржилась чоловіку, що лікування не допомагає. Між лікаркою, яка лікувала жінку, та чоловіком виникла розмова на підвищених тонах, він її вдарив.

  Медики незахищені

  У лікарні інформацію про інцидент підтвердили. Заступник головного лікаря з психіатрії Леся Косовська каже, що медики не застраховані та незахищені від подібних ситуацій.

  – Були уже випадки, коли хворий пацієнт у стані збудження міг нападати на лікаря, – каже Леся Косовська. – Щодо цієї ситуації, яка трапилась, то розслідуванням того, що сталось, займаються правоохоронні органи. Вони дадуть належну оцінку.

  Про стан постраждалої лікарки у лікарні кажуть, що найперше для неї це психологічна травма.

  Особу встановили

  В ГУ Нацполіції Тернопільської області інформацію про випадок улікарні теж підтвердили. Постраждала звернулась з забоєм руки, струсом головного мозку в лікарню і у поліцію. Правоохоронці встановили особу чоловіка.

  – Цю подію занесли в єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України, – кажуть в управлінні. – Зараз проводимо слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження.   Источник

  Залишити відповідь