Місця перебування ромів на Тернопільщині контролюють, щоб запобігти можливим розбоям

Місця перебування ромів на Тернопільщині контролюють, щоб запобігти можливим розбоям

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

  • За фактом розгрому ромського табору, який стався у травні, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Згарище досліджують. Наразі відомо, що серед нападників є представники радикального угрупування.
  • Місця в області, де зараз перебувають роми, контролюють правоохоронці.

– Для того, щоб уникнути зіткнень ромів з місцевим населенням Тернопільщини, ми профілактично опрацьовуємо місця знаходження представників ромів на Тернопільщині, – каже начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол. – Контролювати та передбачити поведінку представників нацменшин та агресивно-налаштованих угрупувань ми не можемо, але ми встановили місця їх знаходження та поставили окремі наряди поліції для охорони громадського порядку в цих місцях.

Як зазначають правоохоронці, нападників, які розгромили табір у Великій Березовиці, було 12. Їх затримали через кілька годин за кілометр від табору. Одній особі оголошено підозру із вчинення хуліганства, з іншими правоохоронці ще працюють.

– Чи будуть усі молодики притягнуті до відповідальності, я ще не готовий сказати, – зазначив Олександр Богомол, – Тому що навіть з тих людей, які брали участь у погромі табору, не всі поводили себе агресивно і вчиняли дії, за які передбачена кримінальна відповідальність, якщо вони кричали і обурювались поведінкою ромів – це не кримінальна відповідальність.

В прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області повідомили, що за 2 роки представники ромської національності в області вчинили 30 злочинів.

Залишити відповідь