Моєму синові 36, він так хоче жити. На біду випадкової попутниці відреагували пасажири тернопільської маршрутки

Моєму синові 36, він так хоче жити. На біду випадкової попутниці відреагували пасажири тернопільської маршрутки

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

  • У сім’ю пані Марії раптово постукала біда. Її 36-тирічний син отримав крововилив у головний мозок . Зараз він на дороговартісному лікуванні у Києві. Жінка голосно розповідала про це комусь телефоном. Пасажири, що їхали у тій же маршрутці, не залишились осторонь.
  • Відкрити рахунок в банку, щоб зібрати допомогу жінка не могла ще з четверга, – усі банки святкували День Конституції.

– Та він ще не зовсім відійшов, але чує мене. Точно чує. Лікарі кажуть, що гіршого немає нічого йому, Слава Богу – в маршрутці на сидінні позаду мене, жінка голосно розмовляє по телефону.

Пасажири дедалі більше звертають увагу на жінку.

– Він питав: “Мамо, а шо з Андрієм, тим, що зі мною в палаті був?” А як я йому скажу, що Андрій вночі помер? Та й кажу, що все добре – в другу палату перевели, – жінка не стримує емоцій і голосно з кимось через телефон ділиться бідою.

Люди щораз із більшою цікавістю прислухаються до розмови, в якій жінка розповідає комусь, що цілу ніч не спала біля сина, але  добре себе почуває і їде на роботу.

 – Гроші ті шо зібрали в селі, най вдома будуть, в мене ще є поки, а на Київ – там треба буде більше, – розповідає жінка.

Їй було не надто важливо, що хтось про неї подумає, у неї – речі важливіші. Пасажирка, яка мимовільно прислухається до розмови, не стримується і виймає з гаманця 200- гривневу купюру: “Візьміть, хай одужує Вам!”

Пані зворушена, бере гроші і не стримує сльози. Дякує щиро, – їй виходити на наступній зупинці.

Я та ще двоє чоловіків виходимо на тій же зупинці, що і жінка, яка говорила по телефону. Її звуть Марія. Чоловіки не відходять від попутниці, одразу ж розпитують, що з сином, беруть номер телефону жінки. Одного з них чоловіків звати Роман, його сину теж недавно робили операцію в Києві. Він обіцяє допомогти з контактами. Бо ж в столицю їхати без грошей – нелегко.

– На операцію потрібно 150 тис. гривень, – каже жінка. – Таких грошей у мене нема. Де я візьму їх? – у розпачі питає вона сама себе.

Рахунок для збору допомоги жінці вдалося відкрити лише сьогодні. До того карточками вона не користувалась.

Зараз Іван Брикайло у стаціонарі в Київській клініці. Його мати просить про допомогу у небайдужих.

ПриватБанк
р/р 5168 7573 7174 0061
Яричевська Марія Ярославівна
+38 067 528 6184

Залишити відповідь