Моєму синові 36, він так хоче жити. На біду випадкової попутниці відреагували пасажири тернопільської маршрутки

позика онлайн від creditkasa кредит каса

За матеріалами te.20minut.ua

  • У сім’ю пані Марії раптово постукала біда. Її 36-тирічний син отримав крововилив у головний мозок . Зараз він на дороговартісному лікуванні у Києві. Жінка голосно розповідала про це комусь телефоном. Пасажири, що їхали у тій же маршрутці, не залишились осторонь.
  • Відкрити рахунок в банку, щоб зібрати допомогу жінка не могла ще з четверга, – усі банки святкували День Конституції.

– Та він ще не зовсім відійшов, але чує мене. Точно чує. Лікарі кажуть, що гіршого немає нічого йому, Слава Богу – в маршрутці на сидінні позаду мене, жінка голосно розмовляє по телефону.

Пасажири дедалі більше звертають увагу на жінку.

– Він питав: “Мамо, а шо з Андрієм, тим, що зі мною в палаті був?” А як я йому скажу, що Андрій вночі помер? Та й кажу, що все добре – в другу палату перевели, – жінка не стримує емоцій і голосно з кимось через телефон ділиться бідою.

Люди щораз із більшою цікавістю прислухаються до розмови, в якій жінка розповідає комусь, що цілу ніч не спала біля сина, але  добре себе почуває і їде на роботу.

 – Гроші ті шо зібрали в селі, най вдома будуть, в мене ще є поки, а на Київ – там треба буде більше, – розповідає жінка.

Їй було не надто важливо, що хтось про неї подумає, у неї – речі важливіші. Пасажирка, яка мимовільно прислухається до розмови, не стримується і виймає з гаманця 200- гривневу купюру: “Візьміть, хай одужує Вам!”

Пані зворушена, бере гроші і не стримує сльози. Дякує щиро, – їй виходити на наступній зупинці.

Я та ще двоє чоловіків виходимо на тій же зупинці, що і жінка, яка говорила по телефону. Її звуть Марія. Чоловіки не відходять від попутниці, одразу ж розпитують, що з сином, беруть номер телефону жінки. Одного з них чоловіків звати Роман, його сину теж недавно робили операцію в Києві. Він обіцяє допомогти з контактами. Бо ж в столицю їхати без грошей – нелегко.

– На операцію потрібно 150 тис. гривень, – каже жінка. – Таких грошей у мене нема. Де я візьму їх? – у розпачі питає вона сама себе.

Рахунок для збору допомоги жінці вдалося відкрити лише сьогодні. До того карточками вона не користувалась.

Зараз Іван Брикайло у стаціонарі в Київській клініці. Його мати просить про допомогу у небайдужих.

ПриватБанк
р/р 5168 7573 7174 0061
Яричевська Марія Ярославівна
+38 067 528 6184

Залишити відповідь