На Гайовій невідомий з вікна будинку стріляв у собак. Поруч ходили діти і дорослі

позика онлайн від more groshey море грошей

За матеріалами te.20minut.ua

Про те, що невідомий стріляв з вікна будинку у собак, повідомила у соцмережі “Фейсбук” зоозахисниця Аліна Кошельовська. Цей випадок стався 24 червня на вул. Гайовій.

“Сьогодні склалась неприємна ситуація. Неприємна, це м’яко сказано! Наші друзі, приїхали погодувати собак, що на вул. Гайовій! З будинку Гайова 8а, з вікна, невідома особа стріляла з зброї по собаках! При них було здійснено 3 постріли! Поруч ходили діти та дорослі! Також працівники підприємства, яке поруч сказали, що це звична справа! На місце визвана поліція, приїхали 6 екіпажів! Взяті пояснення! Поліція робить обхід”, – написала Аліна Кошельовська у “Фейсбук”.

Зоозахисниця просить сусідів, хто знає людину, котра стріляла, повідомляти за номером телефону 0982342489 (Аліна), або на 102.

У прес-службі управління патрульної поліції в Тернопільській області підтвердили “20 хвилин”, що патрульні виїжджали на такий виклик.

– Але жодних слідів під пострілів, тобто патронів не було. Пояснити звідки стріляли, мешканці будинку не могли, – кажуть у прес-службі.

Нагадаємо, це вже не перший випадок застосування зброї до безпритульних собак у Тернополі. Взимку невідомий з мисливською рушницею стріляв у безпритульних собак  на розі вулиць Спортивна – Злуки, неподалік дитячого садка №31. Винного поліція не знайшла досі.

Залишити відповідь