На Галицькій фура зіткнулася з іномаркою

На Галицькій фура зіткнулася з іномаркою

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

Про аварію сьогодні вранці “20 хвилин” повідомив читач

“9.46. Нижче шостого магазину аварія”, написав сьогодні вранці читач. Удар був настільки сильним, що кабіну фури аж розвернуло.

Подробиці згодом.

Тим часом тернопільські патрульні називають три основні причини аварій.

Алкоголь, висока швидкість та недотримання дистанції – причини, через які найчастіше трапляються ДТП

Щодня на території обслуговування патрульні фіксують в середньому 5-7 ДТП. Якщо прослідкувати тенденцію аварій, які найчастіше фіксують інспектори, то можна виокремити їх основні причини:

– порушення Правил дорожнього руху водіями (недотримання дистанції, порушення швидкісного режиму, правил маневрування, проїзду перехресть, керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння);
– порушення ПДР пішоходами (перехід у невстановленому місці, на забороняючий сигнал світлофора, неочікуваний вихід на проїзну частину дороги);
– порушення правил утримання вулично-шляхової мережі;

Щоб зменшити аварійність на дорогах міста й області водіям слід бути уважними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Зокрема, варто дотримуватись швидкісного режиму, не розмовляти по телефону та їхати тільки на зелений сигнал світлофору. Для зменшення кількості ДТП з травмованими потрібно користуватись ременем пасивної безпеки та переходити пішоходам дорогу тільки в дозволених для цього місцях і на зелений сигнал світлофора.

Крім цього, значна кількість ДТП стається через вживання водієм алкоголю, що також є грубим порушенням ПДР.

Управління патрульної поліції в Тернопільській області наголошує: Збережи життя – дотримуйся ПДР!#ternopilpolice

Залишити відповідь