Олег Бачинський втратив ногу під час жнив на полі, але не здався

Олег Бачинський втратив ногу під час жнив на полі, але не здався

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

  • Сайт “20 хвилин” продовжує серію публікацій про сильних духом людей, які отримали виробничі травми і повернулися до активного життя.
  • Цього разу ми розкажемо про Олега Бачинського. На змаганнях з гирьового спорту на іграх «Сила духу» чоловік виступив на протезі.  У залі за нього вболівали дружина та двоє синів

На змаганнях людей, що отримали  виробничі травми «Сильні духом» Олег Бачинський  із с. Мухавка Чортківського району приїхав із дружиною Єлизаветою та двома синами.

Варто відвідати

Тернопільська Школа ведучих гри ЖК

– Вони моя найбільша опора, надійний тил, – розповів пан Олег. – Сини і дружина дуже мене підтримали, коли я отримав травму і зараз роблять це щодня.

Нещасний випадок з чоловіком  трапився чотири роки тому на полі  під час жнив. Ланцюговий механізм жатки захопив чоловіка за штанину і почав затягувати в механізм комбайна. Внаслідок травмування частину ноги чоловіка ампутували.

У категорії «гирьовий спорт до 85 кг» на змаганнях «Сила духу» Олег Бачинський змагався на протезі. Чоловік вперше приїхав на змагання, але розповів, що таких сильних духом людей не зустрічав ще ніколи.

Читайте також: Силу духу зібрала в кулак та стала опорою для доньки і п’яти онуків
 

Залишити відповідь