Під час квесту «PROFI LAND» країною професій подорожували і юні ланівчани, і представники державних установ

Під час квесту «PROFI LAND» країною професій подорожували і юні ланівчани, і представники державних установ

кредит онлайн до 10 000грн та лише 0% в Тернополі

За матеріалами te.20minut.ua
Інтелектуально-ігровий профорієнтаційний квест «PROFI LAND» провели фахівці Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості в оздоровчому таборі відпочинку «Лісова Казка», що у с. Борщівка Борсуківської об’єднаної територіальної громади.

У віртуальній подорожі країною професій разом з дітьми побували директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук, голова РДА Юлін Сірант та заступник голови РДА Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, голова Борсуковецької ОТГ Іван Друзь, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради (ОТГ) Оксана Ходанович, директор Лановецької районної філії обласного центру зайнятості Світлана Філюк, заступник начальника відділу організації профорієнтації ОЦЗ Катерина Варнавських.

Діти в таборі також мали унікальну можливість поспілкуватися з молодіжним послом від України в проекті Європейського союзу «Східні країни», головою молодіжної ради з питань соціально-економічного розвитку при Лановецькій РДА Давидом Андрощуком.

На дереві побажань кожен з гостей написав свою пораду молодому поколінню при виборі майбутньої професії.

Відповідно до вікових категорій учасники квесту були «жителями» різних «містечок».

У містечку «Професійні мрійники» побували фахівець служби зайнятості та молодіжний посол. Цікаві інтерактивні профорієнтаційні ігри, галерея актуальних професій, конкурси загадок та малюнків на асфальті омріяних дітьми професій, бесіди та дискусії з Давидом Андрощуком не залишили байдужими жодного 8-10-річного вихованця табору.

У двох мікрорайонах містечка «Я пізнаю себе» 10-13-річні «жителі» разом з головою райради та головою Борсуковецької об’єднаної територіальної громади, граючись, будували віртуальне місто, говорили про необхідні для його життєдіяльності професії. Полілившись на групи, діти на великих ватманах з різних картинок створювали візуальні образи того чи іншого фаху. До цього творчого процесу долучився й голова ОТГ Іван Друзь, який з групою школярів захоплено створював колаж циклу професій: перукар, дизайнер, модельєр.

А от керівників відділів освіти зацікавило містечко для юнаків та дівчат 14-15 років «Я і моя майбутня професія». Тут розгадували профорієнтаційні ребуси, відбувались різні тренінги щодо вибору майбутньої професії, дискусії про фаховий розвиток, становлення молоді на ринку праці, кроки до кар’єрного успіху.

Давид Андрощук ознайомив присутніх з програмою Європейського Союзу «Erasmus +», який надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді. «Учасниками проекту є університети 28 країн ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Туреччини», – зауважив молодіжний посол.

На завершення заходу всі учасники долучились до створення дерева професій. Діти мали гарну нагоду поспілкуватися з представниками влади та державних установ, розпитуючи про їхні професії, необхідні для цього компетенції.

Залишити відповідь