Що не можна робити цьогоріч на Благовіщення?

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

Благовіщення Пресвятої Богородиці – це одне з найбільших християнських свят, яке щорічно відзначають 7 квітня.

Вважають, що в цей день Пресвятій Діві Марії явився Архангел Гавриїл зі звісткою про те, що незабаром вона приведе на світ Сина Божого – Ісуса Христа.

Цього року Благовіщення випадає в суботу, перед Великоднем, в останній день Страсного тижня. А значить їжа повинна бути скоромною, без м'ясо-молочних страв, єдине послаблення стосується риби.

Згідно з віруванням, на Благовіщення не можна важко працювати, вбивати тварин, веселитися і проводити гучні забави. Проте, якщо свято випадає в період Великоднього посту, то він у цей день частково послаблюється.

– Це є святковий день, тому виконувати тяжку роботу в цей день не можна. Господині можуть готувати на кухні – це не буде гріхом. А що ж до посту, то свято частково злагіднює піст, але все-таки м’яса не слід їсти у цей день. Багато залежить від того, який вид посту обрала людина, порадившись з своїм духовним наставником, – пояснює прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Постити церква закликає християн віком від 14 до 60 років. Але звільняються від посту убогі, що живуть з милостині; хворі й немічні; матері в часі вагітності і пологів; подорожуючі; учні та студенти і ті, що важко працюють, додає отець Олег.Источник

Залишити відповідь