Що влада планує робити на Малашівському сміттєзвалищі

Що влада планує робити на Малашівському сміттєзвалищі

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

За матеріалами te.20minut.ua

На сміттєзвалищі поблизу Малашівців, куди міська рада офіційно заборонила вивозити сміття усім населеним пунктам, крім Тернополя, робитимуть дегазацію та культивацію. А поруч з полігоном впорядкуватимуть стихійні звалища.

План заходів, в якому передбачені роботи з належного утримання полігону побутових відходів поблизу села Малашівці, затвердили під час виконкому 27 червня.

Читайте також: “В тих селах є свої землі, хай до себе возять сміття”: жителі Малашівців про сміттєзвалище

– Зокрема, йдеться про дегазацію полігону, забезпечення належного стану ділянок, прилеглих до полігону, сміттєсортувального комплексу з системою зважування, контролю відповідно до вимог законодавства, – каже заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. – Постійна рекультивація, забезпечення під’їзних шляхів. Впорядкування стихійних звалищ по дорозі.

Як пояснив пан Стемковськй, дуже часто жителі наколишніх населених пунктів не довозять сміття на полігон, викидають його попри дорогу.

– В загальному ці заходи мають 17 пунктів, – продовжує заступник мера. – В тому числі є заходи з вдосконалення технології біологічної чистки каналізайційних стоків на “Тернопільводоканал”.Також, ми враховуємо вимоги обласної програми охорони навколишнього природного середовища.

План, про який говорив Владислав Стемковський, ще вдосконалюватимуть. Наприклад, якщо буде підприємець з ліцензією, який зможе утилізовувати батарейки, то цей пункт додадуть в план. Як зазначив пан Стемковський, тому потрібно взяти цей план за основу, за ним працювати і бути готовим до розгляду пропозицій та доповнень.

Залишити відповідь