Що влада планує робити на Малашівському сміттєзвалищі

кредит онлайн до 10 000грн та лише 0% в Тернополі

За матеріалами te.20minut.ua

На сміттєзвалищі поблизу Малашівців, куди міська рада офіційно заборонила вивозити сміття усім населеним пунктам, крім Тернополя, робитимуть дегазацію та культивацію. А поруч з полігоном впорядкуватимуть стихійні звалища.

План заходів, в якому передбачені роботи з належного утримання полігону побутових відходів поблизу села Малашівці, затвердили під час виконкому 27 червня.

Читайте також: “В тих селах є свої землі, хай до себе возять сміття”: жителі Малашівців про сміттєзвалище

– Зокрема, йдеться про дегазацію полігону, забезпечення належного стану ділянок, прилеглих до полігону, сміттєсортувального комплексу з системою зважування, контролю відповідно до вимог законодавства, – каже заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. – Постійна рекультивація, забезпечення під’їзних шляхів. Впорядкування стихійних звалищ по дорозі.

Як пояснив пан Стемковськй, дуже часто жителі наколишніх населених пунктів не довозять сміття на полігон, викидають його попри дорогу.

– В загальному ці заходи мають 17 пунктів, – продовжує заступник мера. – В тому числі є заходи з вдосконалення технології біологічної чистки каналізайційних стоків на “Тернопільводоканал”.Також, ми враховуємо вимоги обласної програми охорони навколишнього природного середовища.

План, про який говорив Владислав Стемковський, ще вдосконалюватимуть. Наприклад, якщо буде підприємець з ліцензією, який зможе утилізовувати батарейки, то цей пункт додадуть в план. Як зазначив пан Стемковський, тому потрібно взяти цей план за основу, за ним працювати і бути готовим до розгляду пропозицій та доповнень.

Залишити відповідь