10000 ГРН

Ставки за кредитами знижено

Ціна: 10000 ГРН

Оголошення додано:

кредит онлайн до 10 000грн та ставка 0% в Тернополі

4 грудня на пленарному засіданні у Верховній Раді був прийнятий закон №23758-7 про внесення коригувань до закону «Про споживчих позиках і кредитах» і закон «Про мікрофінансових організаціях та мікрофінансової діяльності». Відтепер штрафи, максимальний розмір ставки і пені за маленьким кредитами знизяться з 200% до 50%. У той же час буде змінено коло осіб, що встановлюють право вимоги по мікрокредитів і позиками. Крім цього, у другому читанні планується прийняти чергову поправку, де обумовлено, що цей закон буде поширений вже на раніше оформлені позики і мікрокредити.
Дізнатись більше про кредитування можна на сторінці «Кредит Тернопіль» та «Гроші до зарплати»

Цей законопроект ніяким чином не впливає на діяльність банківських організацій. Порядок видачі кредитних карт і кредитів готівкою залишається колишнім. Порушено можуть бути інтереси ломбардів мікрофінансових організацій і сервісів онлайн-кредитування.

Депутати партій «Опозиційного фронт» і «Ліберальної партії Олега Ляшка» пропонували припинити мікрофінансову діяльність, але таке нововведення колеги не схвалили. Варто відзначити, що чергові поправки будуть надані до 24 грудня поточного року, тому можливо, що новий закон буде прийнятий до кінця року.

Автор:

Телефон: 3080568

Постійна адреса оголошення: http://brama.te.ua/stavky-za-kredytamy-znyzheno-ternopil/

Друк

Залишити відповідь