Тернопільські школярі покажуть виставу, щоб врятувати Сашка Сюрпіту

Тернопільські школярі покажуть виставу, щоб врятувати Сашка Сюрпіту

кредит онлайн до 10 000грн та лише 0% в Тернополі

За матеріалами te.20minut.ua

  • Благодійна вистава «Легенди землі Тернопільської» відбудеться  1 липня о 19.00 в  церкві Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, 1Б.
  • Кошти, які діти збиратимуть під час вистави, віддадуть на лікування 16-річного Сашка Сюрпіти, у якого синдром ЮРА.

16-річний тернополянин Сашко Сюрпіта, який хворіє на ювенільний ревматоїдний артрит та катаракту – друг організаторів вистави «Легенди землі Тернопільської». Учасники вистави – учні місцевих шкіл. Діти самі написали сценарій вистави, самі зробили декорації.

– Ідея створити театральний колектив виникла в нас ще минулого року, – розповідає організаторка заходу та виконавиця головної ролі Валерія Гопко. – Ми зібрали кілька дітей з різних шкіл Тернополя і домовилися, що вистави будемо робити з користю для інших.

Влітку минулого року діти організували першу виставу під назвою «Вино з троянд» . Під час заходу зібрали понад  4 тис  грн для лікування Сашка. На цьому юні актори не зупинились, і навіть більше, до їх акторського складу долучилось кілька нових акторів.

Авторка сценарію та режисер вистави, яка розкаже про легенди Тернополя  – Віра Грабчук учениця Тернопільської школи №14.

– Сашко навчався в паралельному класі моєї школи, – розповідає акторка Валерія, яка зіграє роль Тернавки. – Ми зрозуміли, що йому потрібна допомога, тому запрошуємо тернополян прийти на виставу та врятувати нашого друга.

Мати Сашка Олена Сюрпіта вдячна одноліткам сина за допомогу. Жінка каже, що без допомоги небайдужих її син не зміг би самостійно ходити.

– Коли людина потрапляє у важку ситуацію  зі здоров’ям, дуже важливо, щоб вона не залишалась сама. Ми вдячні дітям, які не залишили нас в біді. Кошти, які ми отримали минулого року, нам дуже допомогли, – каже мама Сашка.

Як розповіла Олена Сюрпіта, зараз самопочуття Сашка суттєво покращилось, але терапія, яку хлопцеві доводиться проходити щодня  – теж дороговартісна.

Залишити відповідь