Тернополянин придумав масажер зі шнура

Тернополянин придумав масажер зі шнура

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

Доріжку здоров’я, виплетену із джутового шнура, придумав тернополянин. Свій винахід чоловік назвав “плетджут-масажер” і планує його запатентувати

Для виготовлення плетджут-масажера Андрій Кипибіда використовує джутовий шнур та дерев’яні ручки для швабр, які можна придбати на ринку

Перший масажер у вигляді доріжки візерунків з плетеного шнура-джута Андрій Кипибіда зробив ще 30 років тому. Тоді його робота була пов’язана і водінням, тому вирішив придумати щось зручне для сидіння у авто. От і сплів доріжку із джутового шнура.

Варто відвідати

Від 90-х і до Сьогодні

– Потім 22 років тому мене покусав пітбультерєр. Була важка травма і я вилікувався, – розповідає чоловік. – Але мені сказали, що хворіти мені не можна. І я почав цікавитися, як бути здоровим. Треба підштовхувати свій організм, щоб він все робив сам. Як то кажуть, до храму здоров’я є тисяча шляхів і треба вибрати дорогу, якою йти.

Добре масажує стопи

Плетджут-масажер використовує пан Андрій, його дружина, друзі та знайомі. Цупкі візерунки такої доріжки добре масажують спину, ноги. Плетіння з обох боків різне, його можна стискати і розтягувати, що дає різний ефект натиску на тіло.

– Джутовий шнур екологічно чистий, є антисептиком, він не гниє, добре вбирає вологу і дуже швидко сохне, – каже Андрій Кипибіда. – Таку доріжку-масажер зі шнура можна пристелити на землю, поки робите щось на кухні і таким чином масажувати ноги. Чому наші предки були здорові, хоч жили бідніше? Вони ходили босоніж і таким чином стимулювали біологічно активні точки стопи. З погляду східної медицини, стопа є своєрідним пультом управління всього людського організму. Саме на ній розташовано понад 60 біологічно активних зон, що мають безпосередній зв’язок із внутрішніми органами. У цьому можна переконатися, якщо простежити за відчуттями після ходьби босоніж по дрібній гальці, піску або свіжоскошеній траві. Подібний процес дозволяє зробити механічний вплив на певні зони, що викликає не тільки приємні відчуття, а й стимуляцію внутрішніх органів, посилення кровообігу і поліпшення загального тонусу організму.

Плести ніде не вчився

Пан Кипибіда розповідає, що у нього є співавтор винаходу – лікар-мікрохірург. І він каже, що цей масажер зі шнура набагато ефективніший ніж масажери, які є на ринку.

– 5 хвилин ходіння по такій доріжці дає дуже великий ефект, – каже тернополяни. – Таку доріжку, яку назвав “риба сом” з виплетеною риб’ячою головою та хвостом я зробив для трирічної внучки. А також в один з тернопільських дитсадків, де раніше працювала дружина. Дитина бігає по доріжці туди-сюди і таким чином промасажовує стопи.

До речі, кожен візерунок зі шнура на масажері неповторний.

– Плести я ніде не вчився, все виходить само по собі. Візерунок схожий до техніки макраме, – каже Андрій Кипибіда. – Але основні вузли – це швидше власна творчість.

Окрім плетджут-масажера чоловік зробив щей качалки, обплетені джутовим шнуром. Це чудовий спосіб масажувати ноги, коли приміром, сидите на роботі за комп’ютером. Просто визулися і качаєте ногами під столом. Також такими качалками можна масажувати все тіло.

– Я радився з масажистами, зробив декілька варіантів і вони вибрали найкращий, – каже чоловік. – Сидите, дивитесь телевізор і водите такою качалкою по тілу. Особливо це корисно тим, в кого сидяча робота. Також масаж такими качалками можна робити комусь.

Качалки і плетджут-масажер чоловік хоче запатентувати, щоб винаходи були його інтелектуальною власністю і їх можна було запускати у виробництво.

– Качалки вже пройшли експертизу і тепер чекаємо на патент, – каже чоловік. – В процесі виготовлення патенту і доріжка.

Залишити відповідь