Тролейбус в’їхав у легківку. На “Східному” затор від Збаразького кільця до Гаївського перехрестя

Тролейбус в’їхав у легківку. На “Східному” затор від Збаразького кільця до Гаївського перехрестя

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

За матеріалами te.20minut.ua

  • На вулиці Протасевича тролейбус розтрощив зад NISSAN ALMERA.
  • Потерпілих, на щастя, немає.

Тролейбус наздогнав іномарку. В «Нісану» від багажника залишилась лише купа потовченого металу.

Люди, на щастя, не постраждали.

Коли журналісти приїхали на місце ДТП, від Збаразького кільця і майже до Гаївського перехрестя утворився затор. Транспорт рухається, але дуже помалу.

Поліцейські, які оформляли ДТП повідомили, що потерпілих немає. І, за попередніми даними, винуватцем ДТП є водій тролейбуса, який «наздогнав» іномарку.

  • Якщо тролейбус наздогнав, чому ж він стоїть попереду? Перед потовченою іномаркою? – цікавимось в людей, які стоять на узбіччі.
  • Та вони (поліцейські – прим. авт.) схему намалювали, основне зробили і, певно, дозволили тролейбусу переїхати, – каже чоловік у робочому одязі. – Дивіться, які затори. А ще недавно тут взагалі мало не вся дорога була перегороджена. Але ви мені скажіть – як тролейбус міг розігнатись, щоб так «влупити»?

ДТП сталась на вул. Протасевича – буквально за якусь сотню метрів від перехрестя з вул. Лесі Українки. Транспорт їхав в напрямку Збаразького кільця. Якщо тролейбус №1 повертав саме з цієї вулиці, як він примудрився так розігнатись, щоб удар був настільки сильним. Багажника «Нісану» фактично немає.

У поліцейських на місці події ми ще й поцікавились, чи транспорт застрахований. Копи запевнили: всі документи в порядку.

Коментар КП «Тернопільелектротранс» читайте згодом.

Залишити відповідь