У Тернополі показали, хто воював у невидимому батальйоні

У Тернополі показали, хто воював у невидимому батальйоні

позика онлайн від creditkasa кредит каса

За матеріалами te.20minut.ua

  • Фільм «Невидимий Батальйон» показали у суботу, 30 червня у кінотеатрі  «Палац кіно».
  • Фільм пов’язаний з Тернопільщиною, оскільки виконавча продюсерка родом із Бережан.
  • На перегляд кінострічки завітало дуже мало тернополян

 Через цей фільм, як культурну дипломатію,  режисери прагнуть розказувати світові про російську агресію.   В 2014-2015 роках більшість жінок не були оформлені на тих посадах, які вони дійсно займали, захищаючи Україну. Українське законодавство забороняло жінкам обіймати бойові посади і ті жінки, які були снайперами, танкістами, розвідницями, за документами проходили швачками і  кухарками.

Варто відвідати

Бізнес-майстерня – Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність

– Це фільм про жінок, які воюють на Донбасі, захищаючи нас від російської агресії. Ми хочемо задокументувати історію і розказати її українцям. Також ми ставили перед собою мету захистити жінок, які воюють. В нас не громадянська війна, не внутрішній конфлікт і навіть не проблема тільки України, тому що ті жінки і чоловіки на Донбасі захищають не тільки українські інтереси. Вони захищають демократичні цінності і Росія становить загрозу для всього світу, – розповідає виконавчий продюсер фільму Оксана Іванців.

Фільм знімався сім місяців, з квітня 2017. Його прем’єра була в жовті 2017 року  на телеканалі 1+1 в телеформаті, а в листопаді 2017 року його презентували в кінотеатрі в Києві. Після цього режисери гастролюють по Україні і по всьому світу .

-Цей фільм уже показували в Шанхаї, Вашингтоні, Нью-Йорку, Торонто, Оттаві. Багато де в Європі його також презентували, в Берліні, Кьольні, Празі, Мілані і попереду ще багато показів,-  каже жінка.

Оксана розповідає, що фільм було знімати одночасно і важко і легко. Багато в чому вони йшли неформальними шляхами.

-Ми це все робили по-партизанськи. Наші режисери приїжджали до героїнь, жили разом з ними, виходили з ними на бойові операції. Одна зі сцен знімала 5 кілометрів вглиб на територію, яка не підконтрольна Україні. Багато знімали по Україні. Інколи це було небезпечно фізично, а іноді важко психологічно.

Залишити відповідь