У Тернополі пропонують заборонити зведення сходів на тротуарах

У Тернополі пропонують заборонити зведення сходів на тротуарах

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

Тернопільські тротуари заполонили десятки та сотні сходинок, які, переважно, ведуть до комерційної нерухомості.

Заборонити відбирати частину тротуарів задля облаштування сходів пропонує краєзнавець Тарас Циклиняк.

Пан Тарас написав петицію у “Єдиній системі місцевих петицій”.

“Довоєнний Тернопіль був примітним чималою кількість рис, які визначали характер та дух часу. Ідеалізувати минуле, звісно, не варто, а запозичувати добрі, світлі та корисні традиційно просто таки необхідно.

Пішохідні хідники міста Тернополя заполонили десятки та сотні сходинок, які, переважно, ведуть до комерційної нерухомості (офісів, магазинів, тощо). Покладатися на совість орендарів та власників не доводиться, бо деякі із них дозволяють собі “зайняти” більше метра простору тротуару, який їм, звісно, не належить.

Якщо уважно поглянути на те, як облаштовано вхід у старих будинках (Шевченка,4 / Чорновола,3 та ін), то це безперечно заслуговує на повагу та пошану. Мається на увазі те, що у старі часи вхід (сходи, двері, тамбур) облаштовувати ЛИШЕ ЗАРАХУНОК ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРОРУ БУДІВЛІ, що у свою чергу не захаращувало вулиці та не зменшувало площу хідників.

Прошу вжити заходи, які допоможу заборонити зводити згадувані об”єкти та розвантажить пішохідний простір міста”, – повідомляє Тарас Циклиняк.

Залишити відповідь