У Тернополі здешевшали овочі. Ціни на Тернопільському ринку

У Тернополі здешевшали овочі. Ціни на Тернопільському ринку

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

За матеріалами te.20minut.ua

  • Продавці на ринку  розповідають, що через сезонність суттєво знизились ціни на овочі
  • Журналістка «20 хвилин» проаналізувала ціни на критому ринку: помідори знизились у ціні майже вдвічі – 8 гривень за кілограм, картоплю можна купити за 9 гривень

Продавець овочів на ринку пані Олена розповіла, що зараз саме врожай овочів і через це так знижуються ціни.

  • Зараз в продажі наша місцева продукція, бо на початку сезону продавала закарпатську і херсонську, – каже жінка. – Наприклад, помідори привезли борщівські та заліщицькі, через те і дешевше.

Кілограм картоплі вартує близько десяти гривень, огірки – 7 гривень за кілограм, аналогічна ціна й на капусту. Морква коштує 35 гривень за кілограм, а буряк – 15 гривень кілограм.

Баклажани і перець не дешевшають, їх можна придбати від 25 гривень за кілограм. Продавці кажуть, що через пару тижнів ціни на них також будуть знижуватись.

Ціни на домашні овочі стали ще більш доступні і з’явився великий попит на продукцію, кажуть тернопільські продавці.

Тернополянка Марія сама вирощує на дачі помідори і продає їх на ринку. Каже, що тернополяни охоче купують її продукцію, оскільки бачать, що вона домашня. Жінка розповідає, що цьогоріч врожай помідорів у неї кращий, ніж торік.

  • Продаю свої помідори дешевше, через те і більше купляють, – каже жінка. – Хоча, вони нічим не гірші за привозні. Від вихідних поставила ціну 7.50 за кілограм.

Продавці розповідають, що зараз найбільший попит на помідори, огірки та капусту. Тернополяни заготовляють овочі на зиму – консервують.

Залишити відповідь