У Збаражі серйозна пожежа. Горить спиртова база (оновлено)

У Збаражі серйозна пожежа. Горить спиртова база (оновлено)

позика онлайн від creditkasa кредит каса

За матеріалами te.20minut.ua

У Збаражі горить спиртова база. Про це повідомляє у соцмережі “Фейсбук” Олег Миколайчук. Він завантажив фото, де видно масштаби пожежі. 

Фото УДСНС в Тернопільській області

У коментарях пишуть, що на місце виїхали 15 пожежних машин і ще прибувають. Люди переживають, щоб не було вибуху, адже поряд є житлові будинки.

На місці працюють надзвичайники, є швидка. Медики чергують тут ще з 18.00, кажуть, що потерпілих немає. 

Як повідомив начальник УДСНС в Тернопільській області Віктор Маслей, виклик зафіксували о 18.00 на вулицю Зарубинська, 61 у Збаражі.

– До місця пожежі прибули пожежно-рятувальні підрозділи міста Збаража. Підтвердили третій, підвищений, номер виклику. Горіли склади, площею орієнтовно 1200 м кв. На момент прибуття підрозділів горіли 8 резервуарів біоетанолу, – розповідає Віктор Маслей.

На 21.10 пожежникам вдалося локалізувати пожежу і подбати про те, щоб вогонь не перекинувся на сусідні житлові і складські приміщення, де виготовляють меблі. Врятували адміністративний корпус підприємства. За словами головного рятувальника області, до гасіння пожежі залучили 14 одиниць техніки і близко 60 чоловік особового складу з Тернополя і Збаража, прибув також пожежний поїзд, техніку надали сільгоспвиробники району, прибули й пожежно-рятувальні бригади з Вишнівця і Нижніх Луб’янок.

Про причини пожежі рятувальники сказати наразі не готові. Залишається загроза вибуху, тому на місці залишаються чергувати бригади пожежних.

З найближчих житлових будинків, які на відстані 50 метрів від осередку пожежі, відселили людей. У деяких будинках потріскали вікна. Як повідомив голова Збаразької РДА Валерій Савчук, для них підготували гуртожитки і харчування. Розміри збитків встановлять згодом і компенсують. 

 

Залишити відповідь