В липні у парку Шевченка годуватимуть мадярською юшкою, буде етнодискотека та “Мотор’ролла”

В липні у парку Шевченка годуватимуть мадярською юшкою, буде етнодискотека та “Мотор’ролла”

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

  • Фестиваль “КоропФест” у парку Шевченка проведуть 6-8 липня.
  • У програмі безліч цікавих заходів: кулінарний кубок Західної України, смачні рибні страви, “Мотор’ролла” та концерт просто неба, етнодискотека.

Як зазначили на виконкомі міської ради 27 червня, з організаторами фесту укладуть договори щодо забезпечення чистоти та порядку. На час проведення заходу у парку встановлять біотуалети.

За словами організаторів фестивалю, відвідувачів безктоштовно частуватимуть мадярською юшкою. А родзинкою цьогорічного фестивалю стане кулінарний кубок Західної України, який пройде 7-8 липня. Кухарі та су-шефи з усієї України та Білорусі змагатимуться за звання кращого. Безкоштовно участь можуть взяти усі охочі су-шефи та кухарі. Зареєструватись потрібно до 5 липня. Серед суддів, які оцінюватимуть учасників, буде і колишній шеф-кухар Олександра Лукашенка в Кабінеті Міністрів Білорусі.

Для тернополян, відвідувачів фесту та кулінарного кубка організатори обіцяють 6 безкоштовних майстер-класів від шеф-кухарів, суддів кубка. Кожен з них готуватиме від однієї до чотирьох страв. Усе, що відбуватиметься на цих майстер-класах транслюватимуть на екрани, які розмістять поруч з місцем проведення.

У минулому році на “КорорФесті” тернополяни могли спробувати страви від тернопільських ресторацй, послухати цікаві лекції та взяти участь у різних конкурсах.

Залишити відповідь