В яких барах і ресторанах у Тернополі не можна буде відпочити вночі

В яких барах і ресторанах у Тернополі не можна буде відпочити вночі

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

  • У ресторані “Версаль” хотіли встановити цілодобовий режим роботи, в барі “Коза” – до 2.00, а в барі “Шинок” до 23.00.
  • Ці питання вирішували під час виконкому міськради в середу, 27 червня.

На розгляд виконкому 27 червня рішення про встановлення режиму роботи закладам ресторанного господарства виносила заступник начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галина Горєва.

– Встановити цілодобовий режим роботи ресторану “Версаль”, що на вулиці Львівській, 34, – каже Галина Горєва. – Це питання повторно виносимо на розгляд виконкому після засідання комісії з виплати заробітної плати і щодо погашення заборгованості. Комісія рекомендувала працівникам підвищити середній рівень середньомісячної заробітної плати. Відповідно до звіту поданого за травень в закладі є шість найманих працівників, зарплата яких – 5 000 гривень.

В наступному пункті проекту йдеться про встановлення нічного режиму роботи до 2.00 в барі “Коза”. Згідно з поданим звітом за травень у закладі 11 працівників, середня заробітна плата яких – 5 390 грн, акцизний збір – 5 307 грн.

До 23.00 хочуть продовжити режим роботи в барі “Шинок”. Згідно з поданим звітом за травень у закладі 10 працівників, середня заробітна плата яких – 4 868 грн.

Під час розгляду пректу міський голова перепитав, чи справляється шість працівників з роботою в ресторані “Версаль”, в той час, коли в  “Козі” та “Шинку” 10 та 11 працівників.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук зазначив, що є кілька зауважень стосовно акцизного збору.

– Маємо моніторинг з проведення розрахункових операцій через касові апарати. В ресторані “Версаль” впродовж травня в нічний час з півночі до 6-ї ранку провели всього навсього 46 операцій на суму 2 600 гривень, – каже Петро Якимчук. – В барі “Коза” з півночі до 2-ї ночі за місяць всього 9 операцій на 1 040 гривень, в барі “Шинок” – після 22.00 одна операція на 27 гривень.

Виконком вирішив не підтримати проект. Закладам не погодили нічний режим торгівлі до того часу, поки вони не усунуть зазначені недоліки. Представники ресторану “Версаль” мають найняти більше працівників, а бари “Коза” та “Шинок” мають збільшити надходженя від акцизу.

Залишити відповідь