З липня у Тернополі зростуть тарифи на воду

З липня у Тернополі зростуть тарифи на воду

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

У липні 2018р. планується підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для абонентів КП “Тернопільводоканал”, про це повідомляє офіційний веб-сайт комунального підприємства.

29 травня Президент України Петро Порошенко призначив п’ятьох нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Відповідно в червні 2018 року, після двомісячної перерви, відновилися засідання комісії.

Вже розглянуто ряд питань із затвердження інвестиційних програм та тарифів для водопровідно-каналізаційних підприємств України.

На липень 2018 року заплановано затвердження тарифів для КП “Тернопільводоканал”. Зростання тарифів передбачається на 36%. Планується, що мешканці багатоквартирних будинків платитимуть — 17,21 грн. за 1 куб.м., мешканці приватного сектору 16,58 грн. за 1 куб.м.

У зв’язку з цим, просимо в червні 2018 року подати показники лічильників та розрахуватись за надані послуги, за тарифами, які діють на сьогодні, повідомляє прес-служба “Тернопільводоканал”.

Залишити відповідь