З нічного клубу у Тернополі двох хлопців вивели в кайданках, одного в комі забрали у лікарню (оновлене)

З нічного клубу у Тернополі двох хлопців вивели в кайданках, одного в комі забрали у лікарню (оновлене)

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

Про бійку поблизу нічного клубу “Allure”, що на Злуки, о 3 год. 35 хв. патрульним повідомив громадянин 1998 р.н.

Як вдалося з’ясувати у Патрульній поліції, двоє невідомих осіб (1993 і 1994 р.н.) нанесли тілесні ушкодження 20-річному хлопцеві. Його забрали в ІІ міську лікарню з діагнозом “кома невідомої етіології”. Поки причину коми з’ясовують лікарі, правоохоронці розбираються із двома учасниками бійки. Зі слів охорони, один із них в приміщенні нічного клубу викинув сумку, в якій був предмет, схожий на зброю.

За свідченнями очевидців, четверо хлопців надворі стояли з дівчатами. Підійшли ще двоє, які почали залицятися до дівчат. Це викликало обурення 4-х кавалерів і переросло в бійку. Один з тих, що підійшли, витягнув предмет, схожий на зброю, але пересмикнути затвор не вдалося, тому вдарив одного з них рукояткою в чоло, інший додав кулаком. Постраждалий, який того дня святкував 20-річчя, впав головою до грунту, у нього зразу ж відключилося дихання і серцебиття.

Люди намагалися надати допомогу, робили непрямий масаж серця. Нападники намагалися втекти, їх затримала охорона закладу і передала в руки поліцейських.

Залишити відповідь