Злочинів на Тернопільщині стало менше. Головний поліцейський відзвітував за півроку роботи

Злочинів на Тернопільщині стало менше. Головний поліцейський відзвітував за півроку роботи

позика онлайн від alex credit алекс кредит

За матеріалами te.20minut.ua

На Тернопільщині злочинність йде на спад. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол на прес-конференції.

Підсумовуючи роботу відомства за перше півріччя 2018 року, очільник обласної поліції відзначив, що крадіжок на Тернопільщині стало менше на 26%. На 33%  зменшилась кількість грабунків та розбоїв. На 20% стало менше шахрайств та 22% – крадіжок автомобілів.

За перше півріччя 2018 року на Тернопільщині розкрили 14 вбивств. Тяжких тілесних ушкоджень підтвердили – 17.

– Основний напрямок, який реалізовує реформована поліція за 3 роки, – це відкритість в роботі, – каже Олександр Богомол. – Ми відкриті до спілкування з кожним громадянином, який до нас звертається, з учасниками кримінальнго провадження та із засобами масової інформації.

Також начальник ГУНП в Тернопільській області повідомив, що від початку року виявлено на 39 % більше випадків незаконного утримання зброї та на 33% більше злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотикичних засобів.

– Хочу запевнити населення області, що поліція має достатньо сил та засобів для оперативного та якісного реагування на події та для ведення спеціальних заходів у будь-якій ситуаціїї, – зауважив Олександр Богомол.

Залишити відповідь