Правила Правила brama.te.ua

Правила

позика онлайн від alex credit алекс кредит

Дошка безкоштовних оголошень сайту Brama.te.ua є повністю безкоштовним сервісом. Всі послуги в рамках сайту надаються “як є”.

Адміністрація сайту Brama.te.ua не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень, та ті наслідки, до яких він може призвести. Водночас, у нас прямо заборонено:

  • додавати рекламні оголошення з текстом, що суперечить чинному Законодавству України, у тому числі: розміщувати матеріали порнографічного характеру, заклики до насильства, розпалювання міжетнічної чи релігійної ворожнечі; розміщувати матеріали, що порушують авторські та суміжні права;
  • спамити на сайті (неодноразове дублювання оголошення) та використовувати функції сайту в ролі спам-розсилань;
  • розміщувати недостовірну інформацію про третіх осіб, метою якої є ввести в оману чи завдати збитків третій стороні;

З метою збільшення ефективності вашого рекламного оголошення, радимо скористатись наступними порадами:

  • При додаванні оголошення обов’язково вибрати тип: “Купівля”, “Продаж”, “Обмін”, “Оренда”, “Послуга” (“Вакансія” чи “Резюме” – в залежності від характеру оголошення).
  • При додаванні оголошення обов’язково виберіть категорію, що прямо відповідає змісту вашого оголошення. Для зручності використання, всі категорії поділені на основні та субкатегорії.
  • Правильно виберіть район Тернопільської області – це дозволить направити більш цільову аудиторію; якщо ваше оголошення немає чіткої прив’язки по географічному принципу (приміром, “відкриття віз”), то вибирайте “Тернопільський район”; вибір одного з районів є обов’язковим, вибір міста (села) у даному районі не є обов’язковим.
  • Не додавайте оголошення по принципу “все в одному”. Наприклад, якщо ви продаєте багато найменувань товарів – краще додати кілька оголошень, на один товар – одне оголошення. Наприклад, якщо ви бажаєте розмістити резюме по кількох спеціальностях – зробіть кілька резюме по кожній з них окремо.
  • Також, якщо ви бажаєте розмістити оголошення у кількох розділах чи у кількох районах – ви зможете зробити це заповнивши форму додавання оголошення кілька разів. Будь-ласка, не вписуйте у текст оголошення все підряд. Від цього ефективність його тільки знижується.
  • Будь-ласка, слідкуйте за граматикою оголошення і вписуйте потрібні дані у відповідні поля. Таким чином, ваше оголошення легше знаходитиметься через пошук. Крім того, правильність написання оголошення свідчитиме про серйозність ваших намірів та збільшить авторитетність у потенційних покупців. Особливо важливо правильність написання під час додавання резюме чи вакансії, адже текст відображає ваше “обличчя”!

Адміністрація сайту Brama.te.ua здійснює постмодерацію доданих оголошень і залишає за собою право без пояснень припинити дію сервісу.