Керамзитові стінові та фундаментні блоки Керамзитові стінові та фундаментні блоки-ternopil

30 ГРН

Керамзитові стінові та фундаментні блоки

Ціна: 30 ГРН

Оголошення додано:

кредит онлайн до 10 000грн та лише 0% в Тернополі

Компанія BREGO виробник високоякісних будівельних матеріалів за новими Європейським технологіям пропонує керамзитобетонні стінові, перегородкові і фундаментні блоки від виробника за низькими цінами. Основним сировинним матеріалом для стінових блоків є керамзит.
Що таке керамзитобетон?
Виготовлення керамзитобетону відбувається методом об'ємного вібропресування за німецькою технологією з екологічно чистих матеріалів. За свою ергономічність, міцність в експлуатації і економність матеріал отримав своє широке застосування в Німеччині, Австрії, Іспанії, Скандинавії, Данії.
Характеристика будівельних матеріалів на основі керамзиту мають високі звуко- і теплоізоляційні властивості. Використання керамзитобетонних блоків на багато економніше традиційних матеріалів для стін, таких як цегла. Керамзитові блоки при невеликому питомій вазі мають високу міцність.
Компанія Бреге, так само, пропонує до вашої уваги легке, часторебрістое, збірно-монолітне, екологічно чисте, тепле, легко монтується міжповерхове перекриття Teriva. Будівельні матеріали нашого виробництва допоможуть Вам дешево, швидко і якісно побудувати будинок.

Автор:

Телефон: 380683615016

Постійна адреса оголошення: https://brama.te.ua/keramzytovi-stinovi-ta-fundamentni-bloky/

Друк

Залишити відповідь