Комбікорм "Щедра Нива" від виробника Комбікорм "Щедра Нива" від виробника-ternopil

8 ГРН

Комбікорм "Щедра Нива" від виробника

Ціна: 8 ГРН

Оголошення додано:

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

Продам комбікорм "Щедра Нива" від виробника зі складів у Тернопільській області.

Опис товару

Фінішний комбікорм "Щедра нива" орієнтований на кінцевий відгодівлю бройлерів на фінальній Страда розвитку. Виробляється у вигляді гранули. Популярний в середовищі фермерів і приватників, які бажають вигідно відгодовувати птицю в своїх господарствах. У складі кормів є вітаміни і мікроелементи: вітаміни груп А, B, D, K, фолієва, пантотеновоя, нікотинова кислоти, кобальт, мідь, залізо, марганець, селен, цинк.
Склад:

пшениця, кукурудза, макуха соєва, екструдат соєвий, шрот соняшниковий, макуха соняшниковий, глютен кукурудзяний, вапняк, монокальцийфосфат, масло рослинне, сіль, сода, лізин, метнонін, треонін, вітамінно-мінеральний премікс, адсорбент токсинів, кокцидіостатик, антиоксидант, фітаза.

Комбікорм «Щедра нива» – популярний «середній ціновий сегмент» на ринку українських повнораціонних комбікормів. Зараз продукція цієї торгової марки користується дуже великим попитом не тільки серед власників великих сільськогосподарських підприємств, але і серед фермерів і приватників, які вирощують тварин і птицю для себе, але іноді отримують прибуток від продажу надлишків продукції тваринництва населенню.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ОПТОВИХ КЛІЄНТІВ, МАГАЗИНІВ ТА ПРОДАВЦІВ

Автор:

Телефон: +380504033464

Веб сайт: http://kombikorm.org

Постійна адреса оголошення: https://brama.te.ua/kombikorm-schedra-nyva-vid-vyrobnyka/

Друк

Залишити відповідь