молодший інспектор молодший інспектор-ternopil

6500 ГРН

молодший інспектор

"Чортківська УВП (№26)"

Телефон: 03552 23270 , 03552 23270

Вакансія додана:

Графік (тип): Повна зайнятість,

Зарплатня: 6500 ГРН

Стать: Чоловіча

Освіта: Середня

Досвід: Не важливо (можна без досвіду)

позика онлайн від shvidko zaym швидко займ

Чортківська установа виконання покарань (№26) запрошує для проходження служби на посадах молодших інспекторів відділу режиму і охорони осіб чоловічої статі, які здатні за рівнем свого морально-ділового розвитку та фізичного здоров’я виконувати обов’язки по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.
Основними вимогами до вакантних посад є: проходження служби в ЗСУ ( або без проходження служби в ЗСУ по сімейних обставинах), вік від 18 до 50 років, добрий стан здоров’я, відсутність судимостей кандидата, позитивні характеристики по місцю навчання, служби та проживання.
Заробітна плата від 6500 -7000 грн на місяць (близько 14-15 чергувань на місяць).
Особам, які проходять службу в УВП надається 30-ти денна оплачувана відпустка, термін якої збільшується в залежності від збільшення вислуги років та отримують матеріальну допомогу на оздоровлення. Працівники мають право вступити на навчання до вищих навчальних закладів ДПтС України; більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію та інші соціальні гарантії передбачені Законом України «Про Національну поліцію».
На службу приймаються також призовники.

Постійна адреса вакансії: https://brama.te.ua/molodshyy-inspektor/

Друк

Залишити відповідь