Обережно – щури

Обережно – щури

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

З осені розпочинається сезон міграції гризунів, кажуть у службі дезінфекції міста.

Тернополяни все частіше звертаються у службу профдезінфекції через щурів.

Тернополяни скаржаться в редакцію “20 хвилин”, що бачили щурів на вул. Лепкого, а також в районі 6-го магазину.

Літо було дощове, через що багато гризунів загинули, але водночас через аномальну спеку їх народжуваність збільшилась, розповідають фахівці.

 – Щурі є частиною природи, і не в наших силах знищити  їх повністю, – каже директор ТОКП “Профдезинфекція” Ігор Мяковський. – Також ми періодично визначаємо приблизну чисельність гризунів, зараз у місті гризунів буде більшати.

Найчастіше гризуни у місті водяться вздовж Тернопільського ставу та у парках міста, зазначає пан Мяковський.

Сезон міграції гризунів у Тернополі ймовірно цьгоріч буде дуже високий, каже пан Мяковський. Тернополяни почали часто звертатися у службу дезінфекції через гризунів.

Всі обслуговуючі підприємства мають укладені угоди і у відповідності до умов прописаних в них, дезінфектори здійснюють роботи. Втім, якогось конкретного графіку немає, бо передбачити як швидко вдасться опрацювати будинки, неможливо, пояснюють у  ТОКП “Профдезинфекція”.

Але у місті двічі на рік за планом, восени та весною, проводять загальну дератизацію.

  – Щоразу ми міняємо препарати, бо гризуни до них звикають, – розповідає пан Мяковський. – Ми укладаємо договір з ПП “Об’єднання парків” і в місцях, де вони найбільш поширені у місті наші працівники проводять дератизацію.

Зазначимо, що дератизація – це процес, коли працівники ТОКП “Профдезинфекція” у природні покриття ставлять препарати проти гризунів.

У місті Тернополі, у випадку підозри, що в дім пробирається непроханий гість, варто відразу телефонувати до служби “Профдезинфекція” за номером: 25-09-94. Або звертатися до керівнивників своїх ОСББ  чи ЖЕКу,  розповідає Ігор Мяковський.

Залишити відповідь