Підтоплені дороги, мости і будинки, повалені дерева. На Тернопільщині вирувала негода

Підтоплені дороги, мости і будинки, повалені дерева. На Тернопільщині вирувала негода

позика онлайн від more groshey море грошей

За матеріалами te.20minut.ua

У Гусятинському районі підтопило кілька будинків. Рятувальникам вдалося запобігти прориву дамби. А в Медведівцях Бучацького району дерево впало на школу.

Близько 11 год. 00 хв. в с.Гадинківці на місцевому ставку рівень води піднявся на 30 см вище дамби ставка та існувала загроза прориву, внаслідок чого можливе підтоплення автомобільного моста у с. Гадинківці та 6 приватних домогосподарств у с. Швайківці Чортківського району, що знаходяться нижче по течії р. Нічлавка, на якій розміщений ставок.

Силами орендаря ставка  та місцевого населення проведено укріплення дамби мішками з піском. Загрозу підтоплення оперативна група Гусятинського РВ Управління, працівники Гусятинської райдержадміністрації та сільської ради ліквідували о 15 год. 00 хв., повідомляють у прес-службі ДСНС в Тернопільській області.

Через захаращення стічного каналу від місцевого ставка в с.Чагарі, Гусятинського району виникло часткове підтоплення автодороги «Гусятин-Копичинці», що проходить через с. Чагарі. Канал розчистили за допомогою екскаватора сільської ради. Часткове підтоплення ліквідували.

Внаслідок інтенсивних опадів в м.Копичинці Гусятинського району, по вул. Коцюбинського, 2 підтопило одне приватне домогосподарства та підвальне приміщення житлового будинку. Для відкачки води залучали черговий караул.

О 10 год. 02 хв. внаслідок сильних поривів вітру в с. Медведівці Бучацького району дерево впало на покрівлю школи. Дерево порізали рятувальники.

Залишити відповідь