Поїхав закордон – поділись заробленим!!! Поїхав закордон - поділись заробленим!!!-ternopil

Поїхав закордон – поділись заробленим!!!

позика онлайн від creditkasa кредит каса

За матеріалами te.20minut.ua
Нещодавно Міністерство соціальної політики заявило, що заробітчани занадто добре живуть і щоб нікому не було образливо вирішили, що навіть якщо ти впахуєш як “чорт” – це не заважає платики податки.

   Як заявило Мінсоцполітика, багато українців одночасно працють закордоном і отримують субсидії та  стоять на біржі праці. І щоб казна не залишалась пустою через те, що українська мінімалка не дозволяє прожити і тижня, вирішили вести жорсткі умови для заробітчан. Відтак, тепер потрібно декларувати свої доходи із закордону, а якщо заробітчанин не буде вносити податки та декларувати дохід, то йому задекларують дохід в три прожиткові мінімуми, коли він буде користуватись субсидіями чи іншими пільгами.
   На думку, політиків це змусить заробітчан офіційно працевлаштовуватись, проте ніхто не хоче взяти до уваги, що нікому закордоном ми не потрібно і поки заробиш тих декілька євро, з тебе "три шкури знімлять". А звідки тоді візьметься здорова та щаслива нація, якщо вже діти на першому курсі університету думають як і коли краще поїхати на сезону роботу в Польщу?! Та добре коли ще не обмануть та чесно заплатять те, що заробив.
Рибак О.В
   

Залишити відповідь