“Я засмучений, що у Великобританії байкери менш відкриті, ніж в Україні”, – каже британець, який їхав додому через Тернопіль

“Я засмучений, що у Великобританії байкери менш відкриті, ніж в Україні”, – каже британець, який їхав додому через Тернопіль

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

  • 28-річний британець Джордж Вільямс з Таджикистану у Великобританію їхав на мотоциклі через Тернопіль. Чоловік у дорозі був більше 30 днів.
  • Байкер уже добрався додому і розповів, що ще цікавого з ним трапилось в дорозі.

Їхав Джордж Вільямс через Тернопіль, бо шукав колеса до свого радянського мотоцикла. А в нашому місті його зустрів тернопільський байкер Олександр Карпик.

 – Я побачив його на дорозі, думав, що поламався і вирішив допомогти, – розповідає тернопільський байкер Олександр Карпик. – З байкерської солідарності зупинився. Здалека здавалось, що то білоруські номери на байку. А він почав говорити англійською і знає кілька слів російською. Ми розговорились, якось знайшли спільну мову, бо в мене англійська на шкільному рівні. З’ясувалось, що він британець, а їде з Таджикистану. Я чуть не присів, бо де Таджикистан, де Тернопіль, а де Англія.

Тоді тернополяни допомогли британцю і колеса до мотоцикла знайти, і Тернопіль показали. Тут він був лише біля пивзаводу і Ставу: і пиво, і парк йому дуже сподобались. Історію про те, як британець проїхав 11 країн і 6 500 км читайте тут.

20 червня Джордж написав журналістці “20 хвилин”, що вже доїхав додому. Згодом розповів, щоб добратись у Великобританію, після того, як він виїхав з Тернополя, йому знадобився ще тиждень.

– В Англії у мене виникли проблеми з мотоциклом, він поламався, – розповідає Джордж. – І півдня я простояв просто на дорозі, намагаючись його відремонтувати. Це були якраз вихідні і там проїжджало багато байкерів.

Але жоден з них не зупинився, щоб запитати чи все гаразд, чи щоб запропонувати чоловіку допомогу.

– Мене це дуже здивувало, якщо чесно, – каже Джордж. – Я не можу собі уявити, щоб таке трапилось в Україні. Адже у вас байкери дуже доброзичливі до братів по мотоциклах. І мені дуже допомогли.

Чоловік каже, що засмучений, що у Великобританії байкери менш відкриті, ніж в Україні, зокрема, в Тернополі.

Залишити відповідь