Злочинець, який вбив трьох людей, може переховуватися в лісах та закинутих територіях Тернопільщини

Злочинець, який вбив трьох людей, може переховуватися в лісах та закинутих територіях Тернопільщини

позика онлайн від credit plus кредит плюс

За матеріалами te.20minut.ua

41-річний Феськів Михайло Петрович, якого поліцейські оголосили у розшук, за місяць вчинив три вбивства і зараз переховується на території області. Як повідомили поліцейські, ймовірно підозрюваний раніше вів бродячий спосіб життя – 4 місяці у зимовий період він жив в лісі.

Як “20 хвилин” повідомляли, розшукуваний злочинець вже був засуджений за вбивство, а зараз переховується від поліції за вчинення ще трьох.

 – Злочинець може переховуватись на закинутих кар’єрах, хуторах , в полях, в лісі, – на прес-конференції сказав начальник Головного управління Національної поліції Олександр Богомол, – Звертаюсь до працівників лісових господарств області: «Будьте уважні»,  якщо з’явиться якась інформація – одразу ж телефонуйте у поліцію.

Правоохоронці розповіли, що підозрюваний у вбивстві чоловік не має при собі зброї, але може мати короткий складний ніж, – зазначають в ГУНП. Правоохоронці застерігають не затримувати чоловіка самостійно.

НЕГАЙНО викликайте поліцію та телефонуйте за номерами: (067) 471-66-23, (067) 351-38-37, 27-11-70 або на лінію “102″. Анонімність гарантується, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Залишити відповідь